+48 513 499 490biuro@camcam.pl

Pierwszy wynajem

Poznaj nasze zasady

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli korzystasz z naszych usług po raz pierwszy zapoznaj się proszę z poniższymi zasadami.


 1. Rezerwacji sprzętu można dokonać tylko i wyłącznie drogą mailową (biuro@camcam.pl). Oczywiście zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz wsparcia w doborze sprzętu – chętnie pomożemy.
 2. Przesyłając maila pamiętaj, aby podać dokładną listę sprzętu, godzinę oraz datę odbioru i zwrotu. Na tej podstawie będziemy mogli potwierdzić dostępność oraz przygotować ofertę.
 3. W odpowiedzi otrzymasz od nas maila z pytaniami weryfikacyjnymi. Pozytywna weryfikacja umożliwia wynajem sprzętu bez kaucji zwrotnej. Poprosimy Cię o podanie:
 • danych osoby, która zgłosi się po odbiór sprzętu – w szczególności imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu.
 • danych firmy (jeśli będzie potrzebna faktura za wynajem): nazwa, NIP i adres.
 • linków do portfolio, np.: strona www, kanał na YouTube, kanał na Vimeo, fanpage na Facebooku, profil na Instagramie lub TikTok
 • jeśli możesz wyślij wiadomość z domeny służbowej / firmowej.
 • jeśli trafiłeś do nas z polecenia osoby, która wcześniej korzystała z naszych usług, daj nam o tym znać i napisz, kto to był.
 • jeśli korzystałeś już z usług innych wypożyczalni sprzętu filmowego – podaj ich nazwy.
 • jeśli chcesz możesz również przesłać link do prywatnego profilu na Facebooku – może mamy wspólnych znajomych?
 1. Udzielenie powyższych informacji jest całkowicie dobrowolne. W przypadku ich braku będziemy prosić o pozostawienie kaucji za wynajmowany sprzęt. Wysokość kaucji uzależniona jest od wartości zamówienia (z reguły waha się w granicach 20-50% wartości odtworzeniowej wynajmowanego sprzętu). Kaucję można wpłacić gotówką lub kartą. Zwrot kaucji następuję w momencie oddania sprzętu.
 2. Wynajem sprzętu odbywa się na podstawie umowy wynajmu. Prosimy o zabranie ze sobą dwóch dokumentów ze zdjęciem.
 3. W przypadku pierwszej współpracy płatność za wynajem jest zawsze z góry – gotówką, kartą lub w formie przedpłaty przelewem w oparciu o fakturę proformę.
 4. Odbiór i zwrot sprzętu odbywa się w naszej siedzibie. Nie wysyłamy sprzętu kurierem.