Wynajem pierwszy raz

Wynajem pierwszy raz

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli korzystasz z naszych usług po raz pierwszy zapoznaj się proszę z poniższymi zasadami.

 1. Rezerwację sprzętu można dokonać tylko i wyłącznie drogą mailową (biuro@camcam.pl) Oczywiście zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz wsparcia w doborze sprzętu – chętnie pomożemy.
 2. Przy pierwszej współpracy przeprowadzamy weryfikację. Pozytywna weryfikacja umożliwia wynajem sprzętu bez kaucji zwrotnej. Przy wysyłaniu pierwszego maila z rezerwacją bardzo prosimy o podanie kilku informacji:
  • danych osoby, która zgłosi się po odbiór sprzętu – w szczególności imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu.
  • przy wynajmie na firmę, pamiętaj aby w mailu znalazły się jej dane – nazwa, NIP i adres. Pamiętaj też, że bardziej wiarygodnie wyglądają maila wysyłane z domeny firmowej.
  • jeśli trafiłeś do nas z polecenia osoby, która wcześniej korzystała z naszych usług, daj nam o tym znać i napisz kto to był.
  • czy korzystałeś już z usług innych wypożyczalni sprzętu filmowego? Jeśli tak podaj proszę ich nazwy.
  • prześlij nam linki do portfolio. Im więcej tym lepiej. Może to być strona www, YouTube, Vimeo, Facebook, Instagram.
  • jeśli chcesz możesz również przesłać link do prywatnego profilu na Facebook – może mamy wspólnych znajomych?
  • podaj nam dokładną datę i godzinę odbioru i zwrotu. Dzięki temu będziemy mogli potwierdzić dostępność sprzętu oraz całkowity koszt wynajmu.
 3. Udzielenie powyższych informacji jest całkowicie dobrowolne. W przypadku ich braku będziemy prosić o pozostawienie kaucji za wynajmowany sprzęt. Wysokość kaucji uzależniona jest od wartości zamówienia (z reguły waha się w granicach 20-50% wartości odtworzeniowej wynajmowanego sprzętu) Kaucję można wpłacić gotówką lub kartą. Zwrot kaucji wpłaconej gotówką następuję w momencie oddania sprzętu.  Zwrot kaucji wpłaconej kartą następuje następnego dnia przelewem na wskazane przez Najemcę konto bankowe.
 4. Wynajem sprzętu odbywa się na podstawie umowy wynajmu. Prosimy o zabranie ze sobą dwóch dokumentów ze zdjęciem.
 5. W przypadku pierwszej współpracy płatność za wynajem jest zawsze z góry – gotówką, kartą lub w formie przedpłaty przelewem w oparciu o fakturę proformę.
 6. Odbiór i zwrot sprzętu odbywa się w naszej siedzibie. Nie wysyłamy sprzętu kurierem.

 

Regulamin / polityka prywatności

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!